Dolap&VestiyerAnkara Gömme Dolap - Ankara Dekorasyon

Temmuz 31, 2018

Gömmeli dolaplarda en önemli unsur yerleştirilecek alanın şeklini alarak fazladan yer kaplamamasıdır. Yani anlaşıldığı üzere gömmeli dolaplar mecburen özel olarak yapılmalıdır. Çünkü hazır dolapların ölçüleri tam olarak uymayabilir. Kullanım bakımından çok harika bir mobilya eşyası olan gömmeli dolap tabi kide göz zevkine hitap edecek dekoratif de olmalıdır. Bakıldığında gömme alanında hiç bir pürüz ya da göze batan bir nokta olmaması çok önemlidir.

Ankara dekorasyon olarak ister mutfakta ister odalarınızda olsun her türden gömmeli dolabı kolayca hazırlayabiliriz. Tabi ki öncelikle uzman keşif ekibimiz ile birlikte dolabın nereye, ne şekilde kurulacağını kararlaştırmanız ekibimiz olarak yeterli olacaktır.Geri kalan tasarım ve montalama işi en kısa zamanda gerçekleşecektir. Bize ulaşarak ve arkanıza yaslanmanız yeterli olacaktır.

Farkımızı Keşfedin

Bizi diğer firmalardan ayıran en önemli özelliklerden biri de güvenilir olmamız. Bunun en büyük göstergesi iş yaptığımız insanların bizi tavsiye etmesi. Çünkü onlar işçilik, hizmet ve müşteri memnuniyetindeki yüksek kalite standartlarımıza güvendiler. Siz rahatınıza bakın, ayrıntılarla biz ilgilenelim.
İletişim
Dikmen cad. No:324/4 Çankaya/Ankara
Sosyal Medyada Biz