Dolap&VestiyerAnkara Gardrop - Ankara Dekorasyon

Temmuz 31, 2018

Her sabah uyandığımızda ya da her gece uyumaya hazırlanırken gardropları kullanma gereksinimi duyarız. Çünkü hem günlük kıyafetlerimizin hem de geceliklerimizin içinde bulunduğu gardroplar, yatak odamızın olmazsa olmazlarından biridir. Gardroplar yatak odasındaki fazlalık eşyaları gizler ve odanın daha toplu görünmesini sağlar.

Gardrolar tek seferlik için yapıldığından kaliteli ve uzun ömürlü oması daha iyi olacaktır. Bunun yanında tabi kide dekoratif olması da gerekir. Göze hitap etmelidir. Neredeyse ortalama ömrü 25-30 yıl olan kaliteli gardropların görselliği, ileride sizin gözünüzü rahatsız etmemesi açısından çok önemlidir.

Ankara dekorasyon olarak En kaliteli malzemelerimiz ve Uzman ekibimiz ile birlikte size özel gardroplar üretiyoruz. Deneyimli keşif ekibimiz ile yapmış olduğunuz görüşmelerde gardrobunuzun yapılacağı alanı ve uygulamak istediğiniz tasarımı anlatmanız yeterli olacaktır. Ardından ekibimizin hazırlayacağı ön proje size sunulur. Sizinde onayınız alındıktan sonra uygulama işi belirlenen tarihte gerçekleştirilir. Bizi arayıp keşif hizmetimizden yararlanmanız yeterli olacaktır. Emin olun ki memnun kalacaksınız.

Farkımızı Keşfedin

Bizi diğer firmalardan ayıran en önemli özelliklerden biri de güvenilir olmamız. Bunun en büyük göstergesi iş yaptığımız insanların bizi tavsiye etmesi. Çünkü onlar işçilik, hizmet ve müşteri memnuniyetindeki yüksek kalite standartlarımıza güvendiler. Siz rahatınıza bakın, ayrıntılarla biz ilgilenelim.
İletişim
Dikmen cad. No:324/4 Çankaya/Ankara
Sosyal Medyada Biz